Šance na restart 2

 

Cílem tohoto evropského projektu je podpořit lidi se zdravotním znevýhodněním nebo postižením a pomoci jim s návratem do běžného pracovního života. 

Jde o lidi, kteří se do zdravotních potíží dostali z různých důvodů (úrazy, dopravní nehody apod.) a přišli kvůli tomu o práci. Proto jsou aktuálně hlášeni na ÚP. Většinou se jedná o mírnější formy zdravotního omezení, které jim návrat do pracovního procesu dostatečně umožňují, částeční úvazek je pro ně většinou výhodou.

V příloze najdete základní informace, jak probíhá práce s klienty v projektu, jaké vzdělávací aktivity využívají a co vše pro ně v rámci projektu zajišťujeme, abychom je maximálně podpořili a připravili pro návrat do pracovního života. 

Cílem projektu není jen připravit tyto lidi na návrat do práce, ale současně jim i pomoci s jejich pracovním umístěním. Proto v závěru každé etapy pořádáme i Burzu práce, o které najdete bližší informace v dalších dvou přílohách.

Aktuálně se Burza práce koná v úterý 23. 6. 2020 v Mělnickém kulturním centru na Mělníku. Účast na Burze práce je nezávazná, jedná se o informativní setkání, kde se zaměstnavatelé dozví víc o projektu a současně si tam mohou promluvit s uchazeči o práci, osobně se s nimi seznámit. Pro zaměstnavatele je to příležitost, aby se seznámili s projektem i možnostmi a výhodami, které jim z případné spolupráce s námi plynou. A to včetně tréninkových míst, na které z projektu přispíváme. Podrobnosti k tréninkovým místům najdete také v příloze. 

Pokud by pro zaměstnavatele v danou chvíli nebylo poptávání pracovních míst aktuální, i tak se mohou Burzy práce zúčastnit a využít získané informace do budoucna. Na Mělníku poběží ještě 2. a 3. etapa projektu, do kterých budou zařazeni další uchazeči o práci. A tak vzniká pro zaměstnavatele prostor pro spolupráci s námi i do budoucna. 

Jestliže Vás tato informace zaujme jako případného zaměstnavatele, příležitost spolupráce a současně se nebudou moci zúčastnit Burzy práce, nic se neděje. Do projektu se můžete zapojit, kontakty na letácích v příloze.

 

Kde nás najdete

Kde nás najdete (» mapa)
Boleslavská 47,277 14 Lhota (okres Praha - východ)
telefon: 326 971 008, fax: 326 971 008
email: obec.lhota@iex.cz

Úřední hodiny obecního úřadu a podatelny

Úterý 08.00-12.00  
Středa 08.00-11.00 14.00-18.00
Čtvrtek

17.00-19.00 starostka, místostarosta

Staré stránky obce Lhota

Zastupitelstvo

Starostka: Ing. Radka Kratochvílová
  mobil: 604 225 567
Místostarosta:

Ondřej Kolínský
mobil:
731 554 167

Členové zastupitelstva: Ing. Jiří Coufal
  Ing. Pavel Dvořák
  Ing. Ivana Kolínská
  Ondřej Kolínský
  Ing. Radka Kratochvílová
  Jitka Landová
  Pavel Stránský

Úřad

Účetní: Bc. Petra Plotnárková
Kronikář: Jan Krkavec

Výbory a komise při OÚ 

finanční výbor předseda: Ing. Jiří Coufal
kontrolní výbor předseda: Pavel Stránský