Rekonstrukce povrchu D10 a mostu, uzavírka ulice Zápská

Rekonstrukce D10 a mostu

Vážení občané,

rádi bychom Vás informovali o plánované rekonstrukci (zbourání a výstavba nového) mostu na silnici II/101 přes dálnici D10 (Brandýs nad Labem – Zápy), rekonstrukci kruhového objezdu silnice II/101 u nájezdu na D10 a rekonstrukci povrchu D10.

Rekonstrukce mostu přes dálnici D10 mezi Brandýsem a obcí Zápy a související rekonstrukce kruhového objezdu na silnici II/101 na nájezdu na D10 budou zahájeny v druhé polovině měsíce března a stavební práce potrvají přibližně 8 měsíců. Investorem obou akcí je Středočeský kraj. S realizací těchto staveb dojde k nevyhnutelným dopravním omezením. Nájezd od Brandýsa na Prahu a sjezd od Mladé Boleslavi na Brandýs bude vždy umožněn. Sjezd na Brandýs od Prahy a nájezd na Mladou Boleslav bude veden po objízdné trase přes Zápy, nebo sjezdem z D10 ve Staré Boleslavi.

ŘSD zároveň plánuje i rekonstrukci části povrchu pravého jízdního pruhu (tj. z Prahy na Mladou Boleslav) dálnice D10 mezi sjezdy Radonice a Stará Boleslav. Stavební práce budou rozděleny do několika etap a proběhnou v období od dubna do července 2018.

Uzavírka Zápská, Brandýs nad Labem

Od druhé poloviny března po dobu dvou měsíců bude z důvodu rekonstrukce kanalizace  uzavřena ulice Zápská v místě u železniční vlečky do areálu bývalých BSS.

více zde: http://brandysko.cz/rekonstrukce-povrchu-d10-a-mostu-uzavirka-ulice-zapska/d-45090

Kde nás najdete (» mapa)
Boleslavská 47,277 14 Lhota (okres Praha - východ)
telefon: 326 971 008, fax: 326 971 008