Kanalizace - Informace k 6. 2. 2020

 

Kanalizace info k 6.2.2020: Na nové čistírně odpadních vod probíhá dovystrojování technologií a testování provozu. Starší čistírna je přepojována na novou a probíhá její čištění a sanace. Tato starší čistírna bude mít dále funkci zpracování nátoku. V naší obci zbývá vybudovat pár posledních šachet.
POZOR! Stále mezi obyvateli naší obce chybí několik desítek nedodělaných elektroinstalací u domů, odevzdaných revizních zpráv od elektroinstalace a podepsaných smluv o spolupráci s obcí. Tyto věci jsou nyní již po plánovaném termínu a je potřeba to co nejdříve napravit. Prosíme ty, kteří něco z toho ještě nemáte hotové, abyste to co nejdříve, a to v rámci dnů, napravili!
Plánovaný termín dokončení celé výstavbové části platí během jara. Po dostavbě a kolaudaci bude následovat (výběrové) koncesní řízení na provozovatele.

 

Kde nás najdete

Kde nás najdete (» mapa)
Boleslavská 47,277 14 Lhota (okres Praha - východ)
telefon: 326 971 008, fax: 326 971 008
email: obec.lhota@iex.cz

Úřední hodiny obecního úřadu a podatelny

Pondělí   07.30 - 14:30  
Středa 07.30-11.00 14.00-19.00
  po předchozí domluvě i mimo tuto dobu

 

Zastupitelstvo

Starostka: Ing. Radka Kratochvílová
  mobil: 604 225 567
Místostarosta:

Ondřej Kolínský
mobil:
731 554 167

Členové zastupitelstva: Ing. Jiří Coufal
  Ing. Pavel Dvořák
  Ing. Ivana Kolínská
  Ondřej Kolínský
  Ing. Radka Kratochvílová
  Jitka Landová
  Pavel Stránský

Úřad

Účetní: Bc. Petra Plotnárková
Kronikář:  

Výbory a komise při OÚ 

finanční výbor předseda: Ing. Jiří Coufal
kontrolní výbor předseda: Pavel Stránský